Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava internet

  • fizy Video Müzik üyeliği ile cep telefonundan veya bilgisayarından, şarki indirmene gerek kalmadan, Turkcell bedava internet milyonlarca şarkıyı diledigin kadar dinleyebilir, Türkiye'nin en popüler radyo kanallarının tadını çıkarabilir, internetin olmadigi yerlerde de çevrimdişina aldigin listelerini dinlemeye devam edebilirsin. Üstelik sınırsız video da seyredebilirsin!
  • GNC fizy Video Müzik Üyeliği, Turkcell bedava internet ilk iki 2 ay ücretsiz! Sonrasında ise vergiler dahil 4.99 TL/Ay.
  • 26 yaş altındaki aboneler yararlanabilir. Mevcut fizy aboneleri yararlanamaz. Kısa süreli kampanyadır.
  • turkcell bedava internet ile ilgili detaylı bilgi için: 

    http://ilplakalari.com/turkcell-bedava-internet-nasil-yuklenir/

 

• Faydalanmak için aktif Vodafone bedava internet Red aboneleri, PLAJ yazıp 6666’ya SMS ile veya Avantaj Cepte ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sifrelerini alabilirler. 


• Kampanya özelindeki sifrenin oldugu mesaj ekranı plaj girislerindeki yetkililere gösterilmelidir. Kampanyada Çesme’de bulunan  Aquente, Quente, Fun Beach, Rooms Beach ve Bodrum’da bulunan Moon Beach’in giris ücreti üzerinden Red’lilere %50 indirim uygulanır. Paparazzi’de kapı giris ücreti dahilinde ek 25 TL harcama hakkı uygulanır. 

• Kampanya süresi boyunca Red Classic, Red XS, 4.5G Red XS, Red S, 4.5G Red S, Yeni Red 5, Red M, 4.5G Red M, Yeni Red 7, 4.5 G Red 10, Yeni Red 10, Red Business 3, Red Business 5, Red Business 6, 
Vodafone bedava internet 5, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, 2017 Red Business 5, 2017 Red Business 10, Red Business Classic, Red Business Mega, Red Bus

http://ilplakalari.com/vodafone-bedava-internet-nasil-yuklenir/

 

 

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile TL yükleyenlere anında 1 GB internet hediye!

 

Türk Telekom TL yükleme işleminizi Türk Telekom web sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapın, 1 GB hediye internet fırsatını kaçırmayın! 1 GB Kazan Kampanyası’na kaydolan müşterilerden Türk telekom bedava internet ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.

Ayrıca Türk telekom bedava internet kampanyasına kaydolan müşterilerden otomatik TL yükleme talimatı vermiş müşterilerin, talimat ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!​

http://ilplakalari.com/turk-telekom-avea-bedava-internet-nasil-yuklenir/

Contáctenos

Email: ventas@coflhisa.com
 
Matriz:
 Av. Petrolera y Galápagos
 06 2835518
 
 
 
Sucursal:
 Mariscal Sucre y Francisco de Orellana
 06 2832398